W sobotę 27 maja Chaosiacy przystąpili niezwykle zmotywowani do rewanżowego meczu ze Spartą Jarocin, chcąc za wszelką cenę udowodnić, że wysoka porażka w Jarocinie nie powinna mieć miejsca.

Gospodarze meczu przeciwko lepiej wybieganym zawodnikom Sparty przeciwstawili brutalną siłę w formacji młyna oraz żelazną postawę w defensywie. Od początku meczu wszystkim kibicom zgromadzonym na golęcińskim obiekcie wiadome było, że mecz będzie bardzo wyrównany, a o zwycięstwie zadecydują detale. Wynik spotkania w 14 minucie otworzyli zawodnicy z Jarocina, którzy wykorzystali błąd w ustawieniu obrony Chaosu i zameldowali się na polu punktowym, przy linii bocznej boiska. Trudna pozycja zaowocowała brakiem podwyższenia i zawodnicy schodzili na przerwę z wynikiem 5:0 dla Sparty.

Pierwsze minuty drugiej połowy, były kontynuacją dobrej gry jarocińskiej piętnastki, którzy w 49 minucie po raz kolejny zdobyli punkty z przyłożenia i po raz kolejny nie wykorzystali możliwości podwyższenia wyniku. Spory upał i ciężkie warunki atmosferyczne spowodowały, że w 60 minucie sędzia zawodów zarządził przerwę na uzupełnienie płynów, podczas której trener Chaosu starał się zmotywować zespół do podjęcia walki, gdyż z tym co pokazały poprzednie mecze, Choas od 60 minuty przeżywał zawsze zastój w swojej grze. W tym meczu było jednak inaczej. Po wznowieniu gry piękną indywidualną akcją popisał się Mateusz Sawicki, który w 60 minucie położył piłke na środku słupów drużyny Sparty. Udane podwyższenie Bartłomieja Karlińskiego spowodołało, że Chaos tracił już tylko 3 punkty do drużyny z Jarocina. Jak się okazało chaosiacy nie mieli zamiaru poprzestać i już dwie minuty później po pięknej zespołowej akcji swoje pierwsze punkty z przyłożenia zdobywa debiutujący w Choasie Krystian Błażejczyk. Chaosiacy objęli prowadzenie 12-10 i za wszelką cenę chcieli jakże cenne zwycięstwo dowieźć do kopńcowego gwizdka sędziego. Niestety już w doliczonym czasie gry zawodnicy Sparty po raz trzeci przyłożyli punkty na polu punktowym Chaosu i ustalili wynik spotkania na 12:15. Chaosiakom nap pocieszenie pozostał 1 punkt bonusowy za nikłą porażkę.